bez pośredników dom w Sprzedaż. bez pośredników nowe ogłoszenia w Mieszkania. bez pośredników dom w Domy. Mamy wszystko, czego sobie wypożyczysz! bez pośredników - Wrocław - tylko w kategorii Wynajem na OLX!
Znaleziono 650 ogłoszeń Jak pozycjonowane są ogłoszenia? Sortuj 36 na stronie Jak pozycjonowane są ogłoszenia? WYRÓŻNIONE 91 m2 5 82 zł/m2 mieszkanie na wynajem 91m2 7 450 zł mieszkanie Wrocław, Krzyki, Wichrowa +48 518-502-710 Do wynajęcia apartament znajdujący się na osiedlu Planty Racławickie w najbardziej zielonej i prestiżowej częśc
Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? mieszkania do wynajęcia wrocław bez pośredników - Wrocław - tylko w kategorii Mieszkania na OLX!
Mieszkania do wynajęcia Wrocław - 884 ogłoszenia Średnia cena: 3 516 zł (66 zł/m²) Sortuj: domyślnie Wszystkie ogłoszenia 1/14 Wrocław • Huby Dyrekcyjna 17 m² • 1 pokój • piętro 3/6 103 zł/m² 1 800 zł Dodane 2023.12.18 kawalerka do wynajęcia • Podbite Mieszkanie na wakacje
najtańsze mieszkania w Wrocławiu Śródmieście można wynająć za 1699 zł, a najdroższe za 6900 zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach wynajmu to 3156 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Śródmieście to ul. Tadeusza Kościuszki (4 ogłoszenia), ul. Jedności Narodowej (4 ogłoszenia), ul. Bolesława Prusa (3 ogłoszenia), ul. Kurkowa (3 ogłoszenia).
Bez pośrednika. Do wynajęcia, od nowego roku kawalerka 32m2 przy ul. Sąsiedzkiej/ boczna Przyjaźni, Klecina/. Budynek około 20 letni, zadbany. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przepokoju i łazienki. Jest też balkon. W pełni umeblowane, wszystkie urządzenia AGD. Przystanek tramwajowy 7 i 17 w odległości 100m.
Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu. W nowoczesnym, nowym domu o powierzchni 52 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym i oddzielna przestronna sypialnia. Można z dietmi. Akceptujemy zwierząt. Dzielnica Stabłowice, zespół nowych budynków, teren zamknięty, szlaban. Dostępny jest bezpłatny parking naziemny.